Sorun Söyleyelim

Kombim Çalışmıyor Neden Olabilir?

Kombinizin elektrik bağlantılarının olduğundan emin olun. Herhangi bir etkileşim alamazsanız servis çağırınız.

Kombim Altından Su Akıtıyor. Neden Olabilir ?

Kombinizin altına su akıtmasının birden çok sebebi olabilir. Birinci öncelik kombinizin yıllık bakımı yapılmadıysa veya genleşme tankınız arızalı ise kombiniz su akıtabilir. Kombinizin emniyet ventili de arızalı olabilir. Böyle bir durumda kombinizin sigortasını kapatın ve servis ile iletişime geçin.

Kombimin Elektronik Kartı Arızalı Nereye Yaptırabilirim?

Kombinizin elektronik kartınızın arızalı olması durumunda bize kargo ile gönderin. Kartın onarımını yapalım ve size tekrar kargo yolu ile gönderelim. İletişim için : 0 506 392 52 35

Kombimin su basıncı kaç bar olmalıdır?

Basınç ayarı Minimum 1, maksimum 1.5 bar da olmalıdır.

Uzun Süre Kombi Kullanmayacağım Ne Yapmalıyım?

Cihazın elektrik ve doğalgaz bağlantıları açık kalsın ve içerisinde su bulunsun, kombi yaz ayarında bırakılsın kombi kendini koruyacaktır.

Oda Termostatı Ne İşe Yarar ?

Isıtma sistemini ayarlanan sıcaklığa ve yapılan zaman programına göre çalıştırır, sıcaklık konforu ve yakıt tasarrufu sağlar.

Kombiye Ne Kadar Sürede Bir Bakım Yaptırmalıyım, Neden ?

Yapılan bakımdan sonra kombinizin randımanı artar, kullanım süresi uzar, doğalgaz tasarrufu sağlar, kombinizin konforlu bir şekilde uzun yıllar boyunca sizlere hizmet etmesini sağlar.

Kombimin Projesi Olmadığını Öğrendim Ne Yapmalıyım ?

Kombinizin projesi yoksa yeni bir doğalgaz projesi çizdirmeniz gerekmektedir. Bunun için bizden yardım alabilirsiniz. 0506 392 52 35

Kalorifer Peteklerimi Ne Kadar Sürede Temizletmeliyim ?

Kalorifer peteklerinizin her 5 yılda bir düzenli olarak temizletmeniz gerekmektedir. İyi bir petek temizliği ile daha tasarruflu ve daha önemlisi konfor düzeyi yüksek bir kış geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Petek Temizleme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Petek temizleme işlemi temizlenen petek sayısına göre sürenin değiştiği bir işlemdir. Bir evde minimum 5 petek olduğunu varsayarsak bu işlem minimum iki buçuk saat sürmektedir. Daha kısa vadede yapılan temizlik risk barındırmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayın!